Jahůdky

Jahůdky jsou ovoce, sbírají se po roce, mňam mňam mňam a bude nám fajn.


Majda (7 let)
Majdu baví škola což je obdivuhodné, nejraději má matematiku. Její oblíbená zvířata jsou slepice, které chová doma, má oblíbenou barvu fialovou, a moc ráda jí koláčky. Ostatní o Majdě říkají že je milá, přátelská, hodná, a dobrá kamarádka.

Esterka (8 let)
Esterka má spoustu zájmů, ráda si kreslí, sportuje, dělá gymnastiku, a dokonce i umí jezdit na koni. Ve škole jí baví matematika a tělocvik. Ostatní o ní říkají že je hodná, milá a kamarádská.

Lada (8 let)
Lada má nejraději když k obědu dostane hovězí vývar. K jejím oblíbeným zvířátkům patří surikaty a prasátka. Má ráda, když se ve skautu sejdeme v plném počtu a hrajeme hry. Ostatní o ní říkají že je přátelská, hodná, milá a moc krásně kreslí.

Kačka (6 let)
Kačenka je takový náš malý čertík, ráda se směje a hodně si rozumí s Karinkou. Její oblíbené jídlo jsou palačinky s nutelou a neodolá ani Jahodám. Ve škole jí baví matematika a ráda hraje hry ve skautu. Ostatní o Kačce říkají že je smíšek a ráda dělá blbiny spolu s Karinkou.

Ajka (8 let)
Pro Ajku znamená nejlépe strávený čas slunění se na pláži někde u moře, není se čemu divit, protože je původem ze Španělska, taky její nejoblíbenější jídlo je španělská paya z hnědé rýže. Ostatní o Ajce říkají že je chytrá, přátelská, milá a vždy ráda pomůže ostatním.

Terezka (7 let)
Terezka je v naší družince jedna z nejmladších členek, říká že její nejoblíbenější zvířátko je štěňátko, a nejraději jí cokoliv co je z jahod, doma si moc ráda hraje s legem. Ostatní členky o ní říkají že je moc milá, hezká, hodná a malinko stydlivá holčička která umí být moc dobrou kamarádkou.

Elenka (9 let)
Elenka moc si doma často kreslí, má ráda všechna polární zvířata a ze všech nejvíce vlky. Občas když nemá dobrou náladu nebo ji zrovna pozlobí její sestra Karinka, je raději sama nebo se svým nejlepším kamarádem pejskem. Ostatní o Elence říkají že je přátelská sebevědomá a ráda pomáhá jiným.

Karin (6 let)
Kromě toho že si Karinka moc ráda hraje s legem a čte si, občas taky trochu pozlobí svoji sestru Elenku. Ostatní o ní říkají že je hravá, hodná, ráda se směje a taky je prý trochu zamilovaná.

Laura (9 let)
Laurince se ve skautu líbí především proto že si v něm našla spoustu kamarádů. Moc ráda si dává pizzu, a k jejím koníčkům patří taky střílení ze vzduchovky, takže nedoporučuji Lauru rozzlobit. Ostatní o Laurince říkají že je hodná, hezká a moc milá.

Pata (9 let)
Pata má na skautu nejraději hraní her a přátelství. K jejím oblíbeným činnostem patří plavání a počítání příkladů v matematice. Její oblíbená barva je růžová