3. oddíl Sýkorky

Sasanky (9–10 let)

Sasanky jsou hezky bílé, užívají každé chvíle. Společně si chceme hrát, skautovat a pomáhat!

Vedoucí
Adéla Rechtenbergová, Zuzana Tesarčíková, Denisa Tomančáková

Členové (9)
Lucie Beloritová, Eliška Blahutová, Viktorie Chybová, Tereza Krupová, Kristina Rojíčková, Markéta Slívová, Sára Šrubařová, Nela Tománková, Veronika Žižková


Medúzy (10–11 let)

Medúzy tě obelstily, chapadla tě obklopily. Pojď si s námi hezky hrát, učit se a skautovat.

Vedoucí
Simona Budinská, Natalie Ignaczak

Členové (4)
Míša Frkousová, Viktorie Ignaczak, Viktorie Anna Kadlčíková, Sára Krupová


Jahůdky (10–12 let)

Jahůdky jsou holky míle, prožívají krásné chvíle, rady spolu skautují svou družinku zbožňují.

Vedoucí
Anežka Cvičková, Markéta Gryžboňová, Vladana Urbancová

Členové (6)
Magda Dordová, Lada Hnidziková, Elen Slaninová, Laura Šalková, Patricie Škrabánková, Anna Zástřešková


Bizoni (10–12 let)

Vedoucí
Petr Heczko, Adam Petřkovský

Členové (4)
Jakub Baran, Radomír Čížek, Štěpán Klika, Denis Messing, Alex Mitro


Vedoucí oddílu

Dominik „Koci“ Sýkora

Vedoucí oddílu

Ve svém volném čase se rád věnuji pobytu v přírodě, poslechu hudby, občasně sportu, hlavně kolu, výjimečně vyzkouším i svou zručnost. V případech potřebných testuji opravářský um. Baví mě řešení neřešitelných otázek, dlouhé a přínosné rozhovory. Povahy jsem introvertní, většinou klidný. Umím vykouzlit i úsměv, nabídnout pomoc, nebo trochu kritiky. Záleží mi na dobrých způsobech a sladkém jídle i pití.

+420 733 431 051

dominiksykora@hotmail.com


Zuzana Tesarčíková

Zástupce vedoucího/Sasanky

Jsem malá, upovídaná a soutěživá skautka, která ráda něco organizuje. Studuju obchodní akademii a nejvíce mě baví ekonomika a matematika. Mám ráda klid, proto svůj volný čas věnuju kreslí, inline bruslení, sledování seriálů a občas si přečtu i nějakou tu knížku nebo trávím čas se svou rodinou. Taky miluju čokoládu a mám slabost pro morčata.

tesarcikovazuzana@gmail.com


Simona Budinská

Medúzy/Nástěnkářka


Anežka Cvičková

Jahůdky


Markéta Gryžboňová

Jahůdky

Jsem teď v 3. ročníku a studuji obor kadeřník v Rožnově pod Radhoštěm. V budoucnu bych se chtěla tomuto oboru věnovat. Do skautu chodím už 16 let a stále mě skauting baví a naplňuje. Třetím rokem jsem vedoucí družinky Jahůdek. Baví mě práce s dětmi. Ráda trávím čas v přírodě, chodím na hory, jezdím na inline bruslích a zpívám. Svůj volný čas trávím se svými kamarády a s rodinou.

+420 722 119 804

marketgryzbonova@gmail.com


Petr Heczko

Bizoni/IT

Studuji na Obchodní Akademii ve Frýdku-Místku obor Ekonomické lyceum, ve volném čase se věnuji skautingu a kamarádům. Do skautu chodím již 8 let a zatím mě to stále baví. Rád jezdím na bruslích a chodím ven.

+420 778 081 908

petrhecz@gmail.com


Natalie „Srna“ Ignaczak

Medúzy/Fotografka

V rychlosti bych se Vám chtěla představit. Jsem holčina, která skautuje už jedenáctým rokem. Ve svém volném čase fotím, skautuji, koukám na seriály, vařím a také trávím čas s kamarády a rodinou. Studuji střední zdravotnickou školu, obor praktická sestra. Na závěr bych řekla, že jsem starostlivá, vnímavá a trpělivá.

+420 702 915 862

Ignaczak@zdrskolafm.cz


Adam Petřkovský

Bizoni

Jsem studentem střední průmyslové školy, oboru strojírenství. Ve skautu jsem 7 let a moc mě to baví. Baví mě sport a také kreslení výkresů součástek v CAD systémech. Rád se usmívám a nepohrdnu dobrým vtipem. Když něco začnu snažím se dotáhnout to do konce. V budoucnu bych chtěl být právníkem.

+420 733 430 626

adam.petrkovsky@gmail.com


Adéla Rechtenbergová

Sasanky/Zdravotník

Studuji maturitní ročník gymnázia. Od mala jsem se aktivně věnovala jezdectví, teď už ale mezi mé koníčky patří především skaut a můj nejdražší psík. V zimě jezdím na prkně a pracuji jako instruktorka v lyžařské škole. Jinak bývám celkem pozivně naladěná, nepohrdnu dobrým (sladkým) jídlem a kvalitní zábavou (čti memes).

+420 739 077 480

adelarech@seznam.cz


Denisa Tomančáková

Sasanky/Odborkářka

Ahoj, jmenuji se Denča a momentálně studuji střední školu v Havířově obor pedagogické lyceum, kterému bych se nadále chtěla věnovat a stát se paní učitelkou. Do skautu chodím už 13 rokem a vedu skupinku Sasanek. Mimo to pracuji jako letní animátor a ráda chodím s veselou partou na východy a západy slunce.

+420 739 926 333

denisa.tomancakova2@gmail.com


Vladana Urbancová

Jahůdky/Kronikářka

Ahoj, jmenuji se Vlaďka a od svých sedmi let skautuji. Právě studuji na střední odborné škole obor Ortoticko- protetický technik. Jsem velmi akční a kreativní člověk, mnohdy srším velmi zajímavými nápady. 😃 Kromě skautingu ráda jezdím na kole nebo bruslích (jakýchkoliv). Mějte se krásně!❤️

+420 725 653 653

vl.urbancova@seznam.cz