1. oddíl Medová Hořčice

Lotusky (8–10 let)

Bývame v obchodech, stojíme par korunek, Lotusky se jmenujeme a tak rady skautujeme, Lotusky!

Vedoucí
Valentina Budínská, Anna Růžičková

Členové (10)
Natálka Koubková, Terezka Kovářová, Amálka Marenčáková, Agátka Messingová, Anička Mikešková, Emma Pavliková, Violka Poláchová, Terezka Salachová, Valča Tichopádová, Markétka Walczysková


Tučňáci (9-11 let)

Černobílí Tučňáci mají rádi legraci, scházíme se každý týden a děláme radost lidem. Hej!

Vedoucí
Karel Paško, Jiří Poljak

Členové (13)
Šimon Bednář, David Bialek, Ondřej Bialek, Pavel Hándl, Jan Kotásek, František Kubiena, Lukáš Marušák, Mirek Marušák, Vítězslav Meca, Bartoloměj Novák, Jakub Šimončík, Martin Vaněk, Šimon Vrubel


Limetky (9–11 let)

Jsme Limetky kyselé, přírody vždy přátelé. Vše zeleně vidíme, svět k lepšímu změníme!

Vedoucí
Hana Heinrichová, Gabriela Kubienová

Členové (11)
Karolína Berková, Anežka Hándlová, Barbora Křibíková, Nela Kurdiovská, Zuzana Kurdiovská, Mia Messingová, Terezka Sabo, Klaudie Skokanová, Karin Slaninová, Šmejkalová Klára, Šmejkalová Tereza


Hroši (10–11 let)

Vedoucí
Viktor Heczko, Michael „Lano“ Provazník

Členové (12)
Matyáš Ambros, Tomáš Banetka, Arnošt Kokoř, Matěj Krupa, Dominik Rainoch, Jirka Staško, Matyáš Stypka, Dominik Škrabánek, Radek Šmejkal, Ondřej Šupala, Kristián Tejnor, Kryštof Tomis


Motýlci (6-7 let)

Vedoucí

Členové (10)
Karolína Berková, Adéla Fikáčková, Šarlota Hernik, Tamara Jedličková, Zuzana Liberdová, Elen Madajová, Anežka Mališová, Isabella Pumrová, Magda Slívová, Ellen Stuchlíková


Vedoucí oddílu

Gabriela Kubienová

Vedoucí oddílu | Limetky

Skautuji už od druhé třídy a momentálně vedu skupinu Limetek. Studuji na víceletém gymnáziu a v budoucnu bych se chtěla věnovat vysoké škole, protože co chcete dělat po gymnáziu. Svůj volný čas trávím nejčastěji u knih, klavíru nebo malování, ale nepohrdnu ani vyjížďkou na kole či procházkou po horách. Ovšem aby to nebyla taková nuda, navštěvuji i tréninky jiu jitsu, na kterých trávím okolo 6 hodin týdně.

+420 776 719 728

gkubienova@gmail.com


Michael „Lano“ Provazník

Zástupce vedoucí | Hroši

Jsem student střední průmyslové školy stavební se zaměřením na architekturu a design. Svůj volný čas trávím s přáteli nebo rád jezdím na kole a chodím běhat. Do skautu jsem začal chodit před 6 lety a bylo to moje nejlepší rozhodnutí v životě.

mysprov@gmail.com


Valentina Budínská

Kronikářka | Krevetky

Jsem studentkou obchodní akademie ve Frýdku-Místku. Skautingu se věnuji již od mala, a to od svých 10 let. Vedu skupinku Krevetek již druhým rokem. Ve svém volném čase ráda trávím čas hraním na kytaru, s rodinou a taky hlavně s dětmi, a proto jsem ráda že můžu vést svou skupinku a naplno se jí věnovat. Určitě se ve svém volnu taky ráda vydám někde na hory s přáteli, ale někdy raději zůstanu doma a užívám si svůj klid.

+420 731 506 977

ValaBudinska@seznam.cz


Viktor Heczko

Hospodář | Hroši

Studuju na střední průmyslové škole informační technologie. Skautu se věnuji už 8 let a je to rozhodně jedna z nejlepších věcí, která mě v životě potkala. Mám rád sport a práci s dětmi, nerad čtu a učím se do školy. Většinou jsem pozitivně naladěný, mám rád srandu a vtipy, ale i maličkost mě občas dokáže vytočit.


Hana Heinrichová

Limetky

Studuju střední uměleckou školu. Mezi mé koníčky patří hudba, neustálé čtení knih, kreslení a občas i trochu sportu, nejlépe snowboard nebo brusle. Jsem docela líná, takže občas potřebu menší dávku motivace. Ráda se směju a snažím se být pozitivní. V budoucnu bych se ráda věnovala designu nebo architektuře. 

hanka.heinrichova@seznam.cz


Petr „Pepe“ Mališ

Zázemí

Říkají mi Pepe nebo Pepan, ale jmenuji se Petr Mališ.
Studuji navazující na VŠB Fakultě bezpečnostního inženýrství v Ostravě. Skaut zabírá v mém životě a srdci zásadní část a je to můj životní styl. Jsem vedoucí oddílu a střediskový hospodář. Mám na starosti finance a vše okolo nich. Mým velkým cílem je vybudování skautské dílny. Jsem skautem již 17 let a jo, stále mě to baví! :)

+420 732 170 511

pepanmalis@seznam.cz


Karel „Pelly“ Paško

Tučňáci

Zdravím, jsem již dlouholetý skaut. Definoval bych se jako člověk, který je akční a se smyslem pro humor. Rád se starám o děti ve skautu a snažím se je naučit něco nového. Jsem vedoucí skupinky tučňáků.


Jiří „Jorg“ Poljak

Tučňáci

textik


Anna Růžičková

Kuchařka | Krevetky

Jmenuji se Aňa a skautuju už přes 10 let. Vedu druhým rokem skupinku Krevetek s mou kamarádkou Valou. Mám moc ráda děti a proto mě moc baví být vedoucí v našem středisku Doberčata. Studuji ekonomicky zaměřenou střední školu ve Frýdku-Místku. Také mám moc ráda sporty všeho druhu, cestování a trávení času s mou rodinou a s přáteli.


Jakub Tománek

Zázemí

Jsem studentem střední odborné školy, obor obráběč kovů. Ve skautu jsem 10 let a moc mě to baví. Baví mě ježdění na bruslích a taky rád chodím s kamarády ven.