IV. Skautský ples

— 11. Leden, 2017

Dne 4. února se v sále ZŠ Dobrá uskutečnil již 4. skautský ples. Tenhle rok se téma dlouho tajilo, všichni byli v očekávání, s čím skauti tento rok přijdou. Měli jsme mnoho nápadů, ale nakonec mezi námi zvítězil extravagantní styl.
Oficiální zahájení bylo v 19 hodin, kdy všechny hosty uvítali svou úvodní scénkou moderátoři Matěj Vláčil a Ondřej Gryžboň. Samozřejmostí byla také večeře, kterou jsme roznášeli ve skautských krojích. Po večeři se rozezněly tóny hudebních nástrojů a hlas zpěvačky ze skupiny La Fiesta. Celý večer byl doprovázen scénkami a menšími soutěžemi mezi muži a ženami. Prvním úkolem bylo, že každé skupině byla přidělena jedna modelka, kterou museli co nejlépe obléct a nalíčit, ale aby to nebylo tak jednoduché, museli soutěžící oblečení a líčení získat pomocí jednoduchých úkolů. Tato soutěž dopadla nerozhodně. Další možností, kde mohli muži a ženy porovnat své síly, byla v oblékání, jejíž hlavním cílem bylo na nějakého člena skupiny navléknout co nejvíce kusů oblečení. V této soutěži se prokázala převaha žen. Večer také oživila netradiční módní přehlídka, ve které skauti předvedli jak skautský kroj, tak elegantní obleky. Nemohli jsme zapomenout na typické táborové oblečení, samozřejmě na slavného zpěváka Justina Biebera a další opravdu netypické kostýmy.
Kolem půlnoci začala tombola, ve které byla spousta skvělých cen. Mezi hlavní výhry patřila televize a let balónem. Po tombole již následovala volná zábava, která trvala až do brzkých ranních hodin.
Velký dík patří organizátorům plesu, obsluze a samozřejmě sponzorům: IVARA BAU s.r.o., A.K Janíková Novák a partneři, US Dobrá Eduard Mališ, firma Kohut s.r.o., VKL Motel, JEWA, C2 NET, autoškola Lepík, Pneuservis u Krystiany, rodinná farma Kahánků, Potraviny Romanidis, Tomáš Provazník, kadeřnictví Le Charme, Zlatnictví Petr Byrtus, JR Obuv, Shiva shop, Klimek, Marek Růžička, Lékárna Dobrá, Sportovní klub skalický dvůr, Železářství Byrtus, Minipivovar Koníček, Keška Dobrá, Soňa Lišková, Pivovar Radegast, Autopotřeby Nondek, Dobré barvy Dobrá, Paní Legutová, SŠED, Zdravá výživa Dobrá, JAn Bartošek KDU-ČSL, salón Katya, Pekárna Dobrá, Řeznictví u Bobra, Riviera, Obec Dobrá, Simer, Cukrárna Alta Vida, Lesostavby, Kas Car H+M, paní Poláková, paní Březinová, Řeznictví u Carbola, Můj obchod, paní Šulíková, Pol-Agro, fotbalisti Dobrá, kteří svými dary přispěli do tomboly. Děkujeme také hostům a doufáme, že se příští rok opět shledáme na 5. ročníku skautského plesu.

Předchozí článek