Víkendovka na Skalce 21. – 23. 10. 2016

— 1. Listopad, 2016

Po kratší odmlce způsobené tábory a prázdninami se Lentilky opět vydaly na chatu na Skalce. A nejely samy! Tentokrát ve ctěné společnosti Papoušků a Granátů.

V pátek jsme dojeli až večer a po vybalení jsme se hned vrhli na vaření špaget v původním podání Papoušků. Do večerky jsme potom poseděli ve společnosti u krbu.

Sobotní budíček nás zastihl poněkud rozespalé, ale rozcvička v podání Foresta každého dokonale probudila. Po rozmanité snídani jsme se vydali ukládat hromady naštípaného dříví a zároveň prozkoumat terén. Hned poté jsme si vyzkoušeli sprint, běh s nákladem, prototyp plížení i navrhování aut. K obědu nám šéfkuchař připravil výborný hovězí vývar, po kterém jsme vzdali hold klidu a chvíli odpočinuli. Odpoledne jsme se vyblbli venku, abychom následně mohli pátrat po rozmanitých úkolech, za jejichž splnění jsme pak dostali těsto a další ingredience na přípravu pizzy. Samotné pizzy pak posoudila odborná porota a shledala je dobrými a to v plném rozsahu. Poté se holky pustily do prvních příprav bramborového salátu na nedělní oběd. Večer jsme se vydali po stopách minulosti a pak už odpočívali.

V neděli jsme pečlivě uklidili, zasmáli se při výslechu manželských párů, pojedli a fičeli domů.

Fotografie si můžete prohlédnout zde.

 

Předchozí článek