Lochnesky se vydaly do hor, mimo své jezero.

— 12. Duben, 2022


V pátek 8.4. 2022 jsme se my, Lochnesky sešly na autobusové zastávce v Dobré a společně vyjely na víkendovku na Morávku. Šly jsme krátkou lesní cestou a jak jsme došly k chatě, stavěly jsme domečky pro skřítky. Po chvíli začalo pršet, ale to nás od zábavy neodtrhlo. Daly jsme si volí oka a šly hrát stolní hru Aktivity. K večeru jsme hrály na kytaru, zpívaly a povídaly si.

Když jsme se druhý den vzbudily do krásného, trochu deštivého rána, daly jsme si na snídani vaječinu a pak měly svůj program. Jako první jsme hrály hru která spočívala v luštění šifer. Nakonec z vyluštěných šifer byla hádanka. Druhá hra byla předávání papírů mezi sebou, kde jsme psali: jaký, kdo, s kým, co dělali, kdy to dělali, kde to dělali, proč to dělali. Nakonec nám vyšla nějaká blbůstka, ze které jsme se vždy rozesmály. Potom jsme si nacvičovaly divadlo a to jsme si moc užily.

Na oběd jsme si připravily svoje tortilly s kuřecím masem, rajčaty, salátem, kukuřicí a majonézou nebo kečupem. Odpoledne jsme měly velmi kreativní program. Na stole jsme měly vodovky, akrylovky, pastelky a fixy. Hrály jsme takovou hru, že jsme chvíli kreslily co chceme na svůj papír, po nějaké době dáme papír někomu dalšímu a tak to koluje. Nakonec nám vyšly skvělé obrázky do kterých se každý zapojil. Na večeři jsme si daly špagety buď s cukrem, kakaem a máslem, nebo s vajíčkama a kečupem. Po dobré večeři jsme šly ve tmě s baterkama umývat nádobí ke studánce kde byla ohromná sranda.

V neděli ráno jsme se vzbudily, daly si na snídani buchty co jsme přinesly, uklidily jsme chatu a vyrazili domů.

Elen Malyšková

Následující článek

Předchozí článek