Přespávačka | Medová Hořčice

— 3. Listopad, 2020

Jednoho krásného dne v pátek 2.10. se celý náš 1. oddíl, tedy teď už pod názvem Medová Hořčice, sešel na faře, kde jsme měli v plánu naši první přespávačku za tento skautský rok.

Hned co jsme přišli, rozdělili jsme se do dvou kluboven na kluky a holky, abychom se všichni dobře vyspali. Sotva co jsme si přichystali naše místečka na spaní, měly děti úkol ve své družinové skupince, a to vyrobit co nejhezčí papírové vlaštovky, se kterými jsme se později přesunuli ven, kde jsme plnili různé úkoly, závody a podobně. Po těchto závodech následovaly různé sportovní hry jako například buldoci atd. Nakonec jsme se přesunuli zpátky dovnitř, kde byly děti zabaveny programem a to třeba v podobě městečka Palerma, které si děti opravdu užívaly.. Mezitím co děti hrály hry určití vedoucí už připravili výbornou večeři, která nám všem po všech těch hrách opravdu chutnala. Pak už následovala večerní hygiena a film, po kterém už všechny děti ulehly do svých spacáků a šly spát.

Ráno jsme se všichni vzbudili a nebyli bychom to my, kdybychom nedali faru zpátky do pořádku. Poté už jsme se všichni rozloučili a vydali se zpátky do svých domovů.

Vala Budínská

Fotografie na rajce.net.

Předchozí článek