Přespávačka Běluh | La Família

— 8. Březen, 2020

Jednoho krásného dne (28.2.) se sešla celá naše skupinka Běluh v 15:00 před klubovnou na faře. Společně jsme jely autobusem do Ostravy a následně jsme se přemístily do Laser arény do Mariánských hor. Zažily jsme spoustu adrenalinu a zábavy, a i když jsem skončila poslední, bylo to super.
Pak jsme ještě stihly koupit si pár surovin na výrobu naší večeře a po příjezdu zpět do klubovny jsme se hned vrhly na přípravu pizzy, prvně jsme udělaly těsto a každá si pak na něj mohla dát, co má ráda. Při čekání, než se pizzy upečou, jsme si zahrály hru Time’s up a navzájem tetovaly (jen dočasně) hennou.
Pěkně nám vyhládlo a už jsme se pizzy nemohly dočkat. Byla to dobrota! MŇAM! K tomu jsme si roztáhly karimatky a spacáky a zahrály si kvíz ze světa filmů a seriálů. Byly jsme rozdělené na 2 týmy. Vítězný tým si mohl přednostně vybrat příchuť popcornu. Pak jsme se už v pyžamkách společně koukly na film. Ráno jsme si ke snídani daly cereálie s mlékem, společně jsme poklidily, povídaly si a v 10 hodin jsme se pomalu rozloučily a rozcházely se domů. Tuhle přespávačku jsme si moc užily a zase se krapet sblížily, už se nemůžu dočkat další společné akce.

Natálie „Naty“ Pajdlová

Více fotografií na rajce.net.

Následující článek