SkautDance – když skauti tančí!

— 25. Únor, 2020

Živě z Dobré.

„Hezký dobrý večer, dámy a pánové, vítáme vás u finálového večera, první řady SkautDance aneb když skauti tančí“.

Těmito slovy nám začínal ples, který se nesl v duchu StarDance. Naši vedoucí vytvořili 3 páry tančící ve dvou vstupech. První z nich začal příchodem a menší taneční improvizací moderátorů. Po vyzvání našich tanečních párů na parket odstartoval náš společný tanec, Rock’n’Roll. Byl v tématu skautský tábor, takže páry předvedly scénky: řezání dřeva, vaření v kuchyni, hraní na kytaru a zpívání. Po odehrání scének následoval menší taneční vstup, poté při přerušení písní a odehrání scének se seběhly všechny páry doprostřed a společně dotančily.

Mezitím co se páry šly převléct na první tanec, moderátoři představili naši porotu, kde mimo jiné na poslední chvíli přišla i známá Jana Golíková. Nádherný romantický tanec – Waltz, si připravil jako první pár Michal Bojko & Anežka Cvičková. Ale ještě předtím, tak jako před každým z prvních tanců, se promítal medailonek, který byl natočen při trénincích. Druhý pár – Karel Paško & Hana Heinrichová – zatančil tanec, který znamená v překladu “božská tanečnice” tedy pěknou Sambu! Jako poslední se předvedl pár – Vojtěch Turoň & Matěj Vláčil s tancem Cha-Cha. Zmiňovaný pár měl velice vtipný příběh z tanečních, kdy tančili spolu protože šli na slepo a všechny tanečnice byly zabrané. Zbyli jen oni dva, tedy se dali společně dokupy.

Druhé kolo tanců bylo trochu netradiční, protože každý pár si připravil speciální kostýmy! První pár zatančil tanec JIVE a musím uznat, že vypadali jako profesionálové latinsko-amerických tanců. Druhý pár tančil folklór, samozřejmě v autentických krojích přímo z Valašska. Byla to opravdu krásná podívaná. A poslední pár si připravil tanec Waltz, který ukončili famózním free-stylem. Tento pár měl také speciální obleček v podobě těl sumo zápasníků. 

V průběhu celého večera mohli lidé posílat SMSky ve tvaru SKAUT (mezera) 1,2 nebo 3. Díky kterým mohl vyhrát pár pohár SkautDance plesu. Ptáte se kdo vyhrál? Čtěte dále.

Celým večerem nás provázela kapela Sauna, která mimo jiné zahrála i písně které jsou teď v trendech. Pípy, flašky drinky tekly v plném proudu, bylo o ně velký zájem. K zakoupení byly možné alkoholické i nealkoholické osvěžující drinky, výborné pivo a také široký výběr tvrdého alkoholu.

Co by to bylo za ples, který by neměl tombolu? V tombole bylo mnoho cen, za které děkujeme všem našim sponzorům! Vyhrát bylo možné horské kolo, pobyt v zahraničí, rozmanité poukázky, vína a mnoho dalšího.

Opravdovým hřebem večera bylo menší taneční vystoupení, které si pro nás připravili kluci. Vystoupení pobavilo všechny lidi v sále a kluci měli opravdu úspěch.

Určitě vás zajímá, jak dopadlo vyhodnocení tanečních párů že? Na třetím místě se umístil pár Michal Bojko & Anežka Cvičková, na druhém Vojtěch Turoň & Matěj Vláčil a jako první se umístil pár Karel Paško & Hana Heinrichová. Výhercům gratulujeme.

Video z plesu: https://www.youtube.com/watch?v=gHZDUlElcCw
Fotogalerie: https://www.rajce.net/a16615289

Děkujeme všem sponzorům!

C2NET s.r.o., IVARA BAU s.r.o, Jursa sport, Sport relax club JEWA, Kožešnictví a galanterie – paní Jana Březinová, TWP GLASS, Obuv Jana Růžičková, Zlatnictví Petr Byrtus, Pálenice Ladislav Březina, Autodíly Kascar, AUTOMOTOSLUŽBY Jan Nondek & Libor Mlčák, Motozem, ČEZ, Lékárna ZDRAVÍ, Prodej košil – paní Kaličinská, Železářství Byrtus, Vinotéka U Lexy, Monikafé, Pedikúra a manikúra – Soňa Lišková, Obecní úřad Dobrá, Zdravá výživa – Táňa Jursová, Plzeňský prazdroj a.s, Carbol – uzeniny, Potraviny Pernicová – Můjobchod, Kadeřnictví Le Charme, Ovoce & zelenina p. Poláková, Řeznictví u Bobra, Autopneu servis – Ivo Janulek, Jezdecký spolek Silesia, Mališ Eduard – US Dobrá, Filipi Laser, Osička spol. s.r.o, Pánské obleky NARI, Restaurace Kolovna, Tesařství/Stolařství Bojko, Frankospol, Tomáš Provazník, Hospůdka u Pantlíka, Doberská SODA, Profinvestik, Dobré barvy Dobrá, Zanzibar, Svaťka Urbancová, Vladimír Šigut, Střechy Skokan, Santini, Snuffle Psí pivo, Soňa Jerglíková, středisko Doberčata.

Následující článek

Předchozí článek