1. oddíl Medová Hořčice

Lotusky

Bývame v obchodech, stojíme par korunek, Lotusky se jmenujeme a tak rady skautujeme, Lotusky!

Míša Dohnalová, Natálka Koubková, Terezka Kovářová, Amálka Marenčáková, Agátka Messingová, Anička Mikešková, Emma Pavliková, Violka Poláchová, Terezka Salachová

Tučňáci

Černobílí Tučňáci mají rádi legraci, scházíme se každý týden a děláme radost lidem. Hej!

Šimon Bednář, David Bialek, Ondřej Bialek, Jan Kotásek, František Kubiena, Lukáš Marušák, Mirek Marušák, Bartoloměj Novák, Šimon Vrubel

Limetky

Jsme Limetky kyselé, přírody vždy přátelé. Vše zeleně vidíme, svět k lepšímu změníme!

Karolína Berková, Anežka Hándlová, Barbora Křibíková, Nela Kurdiovská, Zuzana Kurdiovská, Mia Messingová, Terezka Sabo, Klaudie Skokanová, Karin Slaninová, Šmejkalová Klára, Šmejkalová Tereza

Hroši

Bez pokřiku

Matyáš Ambros, Matěj Krupa, Jirka Staško, Matyáš Stypka, Radek Šmejkal, Ondřej Šupala, Kristián Tejnor, Kryštof Tomis


Vedoucí oddílu

Gabriela Kubienová

Vedoucí oddílu | Limetky

Skautuji už od druhé třídy a momentálně vedu skupinu Limetek. Studuji na víceletém gymnáziu a v budoucnu bych se chtěla věnovat vysoké škole, protože co chcete dělat po gymnáziu. Svůj volný čas trávím nejčastěji u knih, klavíru nebo malování, ale nepohrdnu ani vyjížďkou na kole či procházkou po horách. Ovšem aby to nebyla taková nuda, navštěvuji i tréninky jiu jitsu, na kterých trávím okolo 6 hodin týdně.

+420 776 719 728
gkubienova@gmail.com

Michael „Lano“ Provazník

Zástupce vedoucí | Hroši

Jsem student střední průmyslové školy stavební se zaměřením na architekturu a design. Svůj volný čas trávím s přáteli nebo rád jezdím na kole a chodím běhat. Do skautu jsem začal chodit před 6 lety a bylo to moje nejlepší rozhodnutí v životě.

mysprov@gmail.com

Valentina Budínská

Kronikářka | Krevetky

Jsem studentkou obchodní akademie ve Frýdku-Místku. Skautingu se věnuji již od mala, a to od svých 10 let. Vedu skupinku Krevetek již druhým rokem. Ve svém volném čase ráda trávím čas hraním na kytaru, s rodinou a taky hlavně s dětmi, a proto jsem ráda že můžu vést svou skupinku a naplno se jí věnovat. Určitě se ve svém volnu taky ráda vydám někde na hory s přáteli, ale někdy raději zůstanu doma a užívám si svůj klid.

+420 731 506 977
ValaBudinska@seznam.cz

Viktor Heczko

Hospodář | Hroši

Studuju na střední průmyslové škole informační technologie. Skautu se věnuji už 8 let a je to rozhodně jedna z nejlepších věcí, která mě v životě potkala. Mám rád sport a práci s dětmi, nerad čtu a učím se do školy. Většinou jsem pozitivně naladěný, mám rád srandu a vtipy, ale i maličkost mě občas dokáže vytočit.

Hana Heinrichová

Limetky

Studuju střední uměleckou školu. Mezi mé koníčky patří hudba, neustálé čtení knih, kreslení a občas i trochu sportu, nejlépe snowboard nebo brusle. Jsem docela líná, takže občas potřebu menší dávku motivace. Ráda se směju a snažím se být pozitivní. V budoucnu bych se ráda věnovala designu nebo architektuře.

hanka.heinrichova@seznam.cz 

Petr „Pepe“ Mališ

Zázemí

Říkají mi Pepe nebo Pepan, ale jmenuji se Petr Mališ.
Studuji navazující na VŠB Fakultě bezpečnostního inženýrství v Ostravě. Skaut zabírá v mém životě a srdci zásadní část a je to můj životní styl. Jsem vedoucí oddílu a střediskový hospodář. Mám na starosti finance a vše okolo nich. Mým velkým cílem je vybudování skautské dílny. Jsem skautem již 17 let a jo, stále mě to baví! :)

+420 732 170 511
pepanmalis@seznam.cz

Karel „Pelly“ Paško

Tučňáci

Zdravím, jsem již dlouholetý skaut. Definoval bych se jako člověk, který je akční a se smyslem pro humor. Rád se starám o děti ve skautu a snažím se je naučit něco nového. Jsem vedoucí skupinky tučňáků.

Jiří „Jorg“ Poljak

Vedoucí střediska | Tučňáci

Má přezdívka je už tak provalená že považuji za zbytečné zmiňovat své reálné jméno.
Ex vedoucí družiny Medvědů a kmene Kulíšků a současný vedoucí družinky Tučňáků.
Strůjce těch největších blbostí na akcích ale taky hluboká studna nápadů na programy a hry.

+420 792 773 044
jorg@skaut.cz

Anna Růžičková

Kuchařka | Krevetky

Jmenuji se Aňa a skautuju už přes 14 let. Vedu pátým rokem skupinku Lotusek s mou kamarádkou Valou. Mám moc ráda děti a proto mě moc baví být vedoucí v našem středisku Doberčata. Studuji VOŠ se zaměřením na podnikání v cestovním ruchu. Ve svém volném čase ráda cestuju a poznávám nová místa. Mám ráda sporty všeho druhu a také ráda trávím čas se svou rodinou a přáteli.

+420 724 049 911
anna.ruzickova11@seznam.cz