2. oddíl Rebaño de Amigos

Vzpomínka na cyklovýletě. Nynější parta vedoucích (bývalí kaktusy, lochneseky a žvýkačky).

Reportáže z víkendových a jednodenních akcí! Nalezneš zde na tomto odkaze v archívu.


Lištičky

My jsme malé lištičky, máme bílé tlapičky. Kožíšky si čistíme, do skautu se těšíme.

Tereza Žižková, Adéla Liberdová, Stella Borovicová, Terezie Chybová, Amálie Satinská, Marie Maršálková, Tereza Weissmannová, Jana Stašková, Anna Cinářová, Ema Sotáková, Thea Valasová, Linda Cudziková, Rozálie Milatová

Pandy

My jsme černobíle pandy a jsme holky z velké bandy, papáme bambus velmi rády, ve skautu máme kamarády.

Karolína Švrčková, Amélie Krestová, Laura Šrubařová, Elizabeth Tesarčíková, Elizabeth Moniaková, Tereza Čtvrtková, Eva Baltozelová, Eliška Šebestová, Klára Salachová, Laura Lojkásková

Bludičky

Pokřik

Anežka Mališová, Isabella Pumrová, Elen Madajová, Ellen Stuchlíková, Karolína Berková, Šarlota Hernik, Adéla Fikáčová, Tamara Jedličková, Zuzana Liberdová

Žraloci

Pokřik

Ondra Polom, Pavel Hándl, Sebastian Dorda, Vítězslav Meca, Marin Vaněk, Jakub Šimončík

Marshmallouni

Pokřik

Filip Tomis, Vojtěch Vrubel, Ondřej Belorit, Kryštof Heinrich, Jiří Stibor, Vít Novák, Tomáš Ambros

Stateční vlci

Pokřik

Vilém Novák, Dominik Peterek, Adam Valas, Jonáš Bednář, Martin Baier, Sam Borovica, Kryštof Čičák, Vít Liberda, Kryštof Zibner


Vedoucí 2. oddílu La Família

Michal „Sušena“ Bojko

Vedoucí oddílu

Jsem skautský vedoucí tělem i duší. Rád si brnkám na kytaru a při tom i zpívám, nejvíc to mám rád při táboráku či při čundru. Z toho vyzní, že mám rád také chození po horách, kde hlavně miluju pozorování přírody. Pro prozkoumávání širší krajiny zvolím vždy kolo buď sám nebo s kamarády.

Zuzana „Žužu“ Heinrichová

Zástupce vedoucího

Studuji pedagogiku na Ostravské univerzitě, také klasický zpěv na Janáčkové konzervatoři v Ostravě. Baví mě zpívání, horolezectví, turistika a hlavně skautování. Mám také ráda přírodu a svůj čas ráda trávím s ostatními skauty.

Markéta „Maki“ Gryžboňová

Vedoucí Lištiček

Jsem v 2. ročníků na Vyšší Odborné Škole v Ostravě a studuju obor předškolní a mimoškolní pedagogika. Do skautu chodím 18 let a stále mě skauting baví a naplňuje. Mou velkou vášni je práce s dětmi. Druhým rokem vedu družinku lištiček. Mezi mé záliby patří chození na hory, jízda na inline bruslích, zpívání a výtvarné činnosti. Ráda trávím svůj volný čas s kamarády a rodinou.

Petra Štivarová

Vedoucí Lištiček

Jmenuji se Peťa a studuju pátým rokem na Pedagogické fakultě Ostravské univerzity. Mám ráda výtvarné činnosti, zvířata a hudbu. Skauting mi přinesl do života mnoho zajímavých zkušeností, zážitků a vzpomínek, které mám na celý život.

Vojtěch Turoň

Vedoucí Marshmallounů

Nemáme medailonek, neudělal zatím. :(

Kryštof „Toff“ Skokan

Vedoucí Marshmallounů

Jsem student střední průmyslové školy stavební se zaměřením na architekturu a design. Svůj volný čas trávím s přáteli nebo rád jezdím na kole. Do skautu jsem začal chodit před 7 lety a bylo to moje nejlepší rozhodnutí v životě.

Tomáš Poljak

Vedoucí Marshmallounů

Nemáme medailonek, neudělal zatím. :(

Jan „Don“ Štivar

Vedoucí Statečných vlků

Nemáme medailonek, neudělal zatím. :(

Patrik David

Vedoucí Statečných vlků

Ahoj, jsem Patrik. Skautu se věnuji již 7 let a je pro mě velkou srdcovou záležitostí. Kromě skautu se věnuji vysokohorské turistice, ferratování a pokud mi to vydrží, tak i běhání. Miluji historii a každou událost, co se v ní stala, občas si táke zahraji nějakou tématickou hru na počítači. Nově jsem taktéž studentem gymnázia Cihelní ve F-M.

Adam Kotásek

Vedoucí Statečných vlků

Ahoj jmenuji se Adam chodím na základní školu v Dobré. Svůj volný čas rád trávím ve skautu. Mezi mé koníčky patří skaut, sport a práce na zahradě a v dílně.

Pavlína „Pája“ Heinrichová

Vedoucí Bludiček

Ahoj, říkají mi Pája. Do skautu chodím 10. rokem a můžu říct, že většinu zážitků mám právě ze skautu. Mezi mé koníčky patří také tancování, horolezení a malování. Chodím na gymnázium Petra Bezruče.

Adéla Čagalová

Vedoucí Bludiček

Ahoj já jsem Aďa a do skautu chodím pátým rokem. Kromě skautu, který je pro mě moc důležitý a zabírá velkou část mého srdce se ráda věnuji volejbalu, turistice a taky moc ráda lyžuju.

Natálie Lisníková

Vedoucí Bludiček

Miluju poslouchání hudby, ráda sleduju filmy a seriály, taky ráda kreslím, ale ze všeho nejvíc mě baví skaut. Je to pro mě způsob jak poznávat nové lidi a nové věci. Užívám si tam čas s kamarády a je to pro mě skoro jako druhá rodina.

Amálie „Áma“ Pašková

Vedoucí Bludiček

Ráda maluji nebo kreslím a také poslouchám hudbu. Trávím hodně času se svými kamarády nebo se svou rodinou. Ve skautu jsem také převážně často ,je to pro mě zábava a možnost se něco přiučit nebo poznat spoustu skvělých lidí.

Nela „Nelly“ Dohnalová

Vedoucí Pand

Ahoj, jsem Nela a chodím do 9. třídy. Ráda chodím do skautu, na hory a ven s kamarády. Věnuji se hudbě a hraju na kytaru a ukulele. Často jsem dost ukecaná, ale mám taky ráda svůj klid.

Anna „Aňa“ Beloritová

Vedoucí Pand

Studuji na gymnáziu v Místku. Do skautu chodím již 9 rokem. Je pro mě v mém životě hodně důležitý, stejně jako hudba. Chodím do zpěvu, hraju na flétnu, kalimbu a ukulele a svůj volný čas ráda trávím poslechem hudby, čtením knih, časem s přáteli ale také i občas sama.

Klárka Kovářová

Vedoucí Pand

Do skautu chodím už devátým rokem. Ráda hraju na ukulele, poslouchám hudbu a jezdím na koni. Ale nejvíc mě baví skaut, protože jsou tady skvělí lidi, kteří vždy umí pomoct.

Jirka Kupka

Vedoucí Žraloků

Věnuju se především skautu, fotbalu a turistice. Chodím na základku v Dobré, někdy zahraju fifu nebo zajdu někam na hory. Rád sleduju Tour De France a celkově cyklistiku. Svůj čas trávím především s kamarády )

Hynek Weissmann

Vedoucí Žraloků

Chodím na Základní školu v Dobré. Chodím do skautu šestým rokem. Mezi moje koníčky patří hraní fotbalu, sledování filmů a seriálů a občas hraní PC her, ale nejvíce ze všeho mě baví skauting. Skauti jsou pro mě jako druhá rodina.

David Blahuta

Vedoucí Žraloků

Jmenuji se David a v mojem volném čase rád skautuju, hraju hry na počítači, hraju fotbal a i závodně střílím.