3. oddíl Sýkorky

Pevná vůle, silná mysl. Pro humor my máme smysl.
Bizoni, Medúzy, Sirény i Sosolky,
my jsme všichni Sýkorky.

Reportáže z našich akcí.

Sosolky

Mysl, dobro, odvaha, to je naše povaha. Pevná vůle, síla holek, to je gang Sosolek!

Lucie Beloritová, Eliška Blahutová, Sofie Borovicová, Sára „Bibi“ Bürgerová, Viktorie Chybová, Kristina Rojíčková, Markéta Slívová, Sára „Šroubek“ Šrubařová, Nela Tománková, Veronika Žižková

Medúzy

Medúzy tě obelstily, chapadla tě obklopily. Pojď si s námi hezky hrát, učit se a skautovat.

Barbora „Druid“ Chodúrová, Tereza Chodúrová, Viktorie Ignaczak, Viktorie Anna Kadlčíková, Lucie Marková

Sirény

Hlasem krásné pěvkyně, lákají tě jeskyně. Nemusíš se vůbec bát, to jsou Sirény, co měl bys rád. Pospolu jsou silnější, další den zas krásnější! Sirény!

Kateřina Čechová, Magda Dordová, Sára Krupová, Elen Slaninová, Anna Zástřešková

Bizoni

Bizoni jsou nejlepší, nikdo na ně nestačí. Každého hned porazí, jsou to borci odvážní!

Jakub Baran, Radomír Čížek, Denis Messing, Alex Mitro, Jakub Skotnica, Dominik Šíla, Dan Tesarčík


Vedoucí oddílu

Dominik „Koci“ Sýkora

Vedoucí oddílu

Ve volném čase se rád věnuji svému foťáku, poslechu hudby, pobytu v přírodě, občasně kolu. Nepohrdnu deskovkou, osobním pokecem, či novými vědomostmi. Výjimečně vyzkouším i svou zručnost při opravách. Mám rád plánování, pořádek a přehled. Povahy jsem introvertní, většinou klidný. Umím vykouzlit i úsměv, nabídnout pomoc, nebo trochu rozhodně konstruktivní kritiky. Ocením zásadovost, sladké jídlo i pití.

+420 733 431 051
kocik@skaut.cz

Zuzana Tesarčíková

Zástupkyně vedoucího | Sosolky

Snadno mě můžete přehlédnout, ale vždy mě uslyšíte, protože většinou bývám všude a často něco organizuju. U nás ve skautu ráda připravuji programy pro děti, nejčastěji ohledně přírody a udržitelnosti. Zajímám se i o psychické zdraví dětí, na akcích s nimi také dělám reflexi a zpětnou vazbu. Místo psychologie však studuji účetnictví a daně, a ve volném čase dělám tak od každého trošku.

tesarcikovazuzana@gmail.com

Petr Heczko

Hospodář | Bizoni

Studuji na Obchodní Akademii ve Frýdku-Místku obor Ekonomické lyceum, ve volném čase se věnuji skautingu a kamarádům. Do skautu chodím již 8 let a zatím mě to stále baví. Rád jezdím na bruslích a chodím ven.

+420 778 081 908
petrhecz@gmail.com

Adéla Rechtenbergová

Zdravotník | Sosolky

Trávení svého volného času bych mohla shrnout do 3 slov – skaut, hory a kafíčka. Po horách většinou trajdám se svým pejskem, v zimě zase na lyžích či snowboardu. Taky moc ráda cestuji, momentálně však nejčastěji do Brna, kde studuji farmacii. Jsem pozitivní, snažím se být zodpovědná a starám se o úrazy našich dětí.

+420 739 077 480
adelarech@seznam.cz

Ondřej „Krtek“ Kocián

Technik

Studuju na Fakultě jaderná a fyzikálně inženýrské ČVUT v Praze obor jaderná chemie. Chodím do skautu více jak 15 let a nikdy jsem neudělal lepší rozhodnutí. Ve volném čase se věnuju 3d tisku, chemii a taky rybařím. A rád se zapojím do každé srandy.

Simona Budinská

Medúzy

Anežka Cvičková

Sirény

Natalie „Srna“ Ignaczak

Medúzy

V rychlosti bych se Vám chtěla představit. Jsem holčina, která skautuje už jedenáctým rokem. Ve svém volném čase fotím, skautuji, koukám na seriály, vařím a také trávím čas s kamarády a rodinou. Studuji střední zdravotnickou školu, obor praktická sestra. Na závěr bych řekla, že jsem starostlivá, vnímavá a trpělivá.

+420 702 915 862
Ignaczak@zdrskolafm.cz