3. oddíl Sýkorky

Sosolky (11–12 let)

Lucie Beloritová, Eliška Blahutová, Sofie Borovicová, Sára Bürgerová, Viktorie Chybová, Kristina Rojíčková, Markéta Slívová, Sára Šrubařová, Nela Tománková, Veronika Žižková

Vedoucí
Adéla Rechtenbergová, Zuzana Tesarčíková, Denisa Tomančáková

Sasanky jsou hezky bílé, užívají každé chvíle. Společně si chceme hrát, skautovat a pomáhat!


Medúzy (13–14 let)

Barbora Chodúrová, Tereza Chodúrová, Viktorie Ignaczak, Viktorie Anna Kadlčíková

Vedoucí
Simona Budinská, Natalie Ignaczak

Medúzy tě obelstily, chapadla tě obklopily. Pojď si s námi hezky hrát, učit se a skautovat.


Sirény (12–13 let)

Kateřina Čechová, Magda Dordová, Beáta Dudková, Helena Grossmannová, Lucie Hendrychová, Sára Krupová, Ema Majerová, Liliana Sikorová, Elen Slaninová, Laura Šálková, Anna Zástřešková

Vedoucí
Vladana Urbancová, Anežka Cvičková

Hlasem krásné pěvkyně, lákají tě jeskyně. Nemusíš se vůbec bát, to jsou Sirény, co měl bys rád. Pospolu jsou silnější, další den zas krásnější! Sirény!


Bizoni (13–14 let)

Jakub Baran, Radomír Čížek, Denis Messing, Alex Mitro, Jakub Skotnica, Dan Tesarčík

Vedoucí
Petr Heczko, Tomáš Svoboda

Bizoni jsou nejlepší, nikdo na ně nestačí. Každého hned porazí, jsou to borci odvážní!


Vedoucí oddílu

Dominik „Koci“ Sýkora

Vedoucí oddílu

Ve svém volném čase se rád věnuji pobytu v přírodě, poslechu hudby, občasně sportu, hlavně kolu, výjimečně vyzkouším i svou zručnost. V případech potřebných testuji opravářský um. Baví mě řešení neřešitelných otázek, dlouhé a přínosné rozhovory. Povahy jsem introvertní, většinou klidný. Umím vykouzlit i úsměv, nabídnout pomoc, nebo trochu kritiky. Záleží mi na dobrých způsobech a sladkém jídle i pití.

+420 733 431 051

kocik@skaut.cz

Zuzana Tesarčíková

Zástupce vedoucího | Sosolky

Jsem malá, upovídaná a soutěživá skautka, která ráda něco organizuje. Studuju obchodní akademii a nejvíce mě baví ekonomika a matematika. Mám ráda klid, proto svůj volný čas věnuju kreslí, inline bruslení, sledování seriálů a občas si přečtu i nějakou tu knížku nebo trávím čas se svou rodinou. Taky miluju čokoládu a mám slabost pro morčata.

tesarcikovazuzana@gmail.com

Simona Budinská

Medúzy

Anežka Cvičková

Sirény

Markéta Gryžboňová

Sirény

Jsem teď v 3. ročníku a studuji obor kadeřník v Rožnově pod Radhoštěm. V budoucnu bych se chtěla tomuto oboru věnovat. Do skautu chodím už 16 let a stále mě skauting baví a naplňuje. Třetím rokem jsem vedoucí družinky Jahůdek. Baví mě práce s dětmi. Ráda trávím čas v přírodě, chodím na hory, jezdím na inline bruslích a zpívám. Svůj volný čas trávím se svými kamarády a s rodinou.

+420 722 119 804

marketgryzbonova@gmail.com

Petr Heczko

Hospodář | Bizoni

Studuji na Obchodní Akademii ve Frýdku-Místku obor Ekonomické lyceum, ve volném čase se věnuji skautingu a kamarádům. Do skautu chodím již 8 let a zatím mě to stále baví. Rád jezdím na bruslích a chodím ven.

+420 778 081 908

petrhecz@gmail.com

Natalie „Srna“ Ignaczak

Medúzy

V rychlosti bych se Vám chtěla představit. Jsem holčina, která skautuje už jedenáctým rokem. Ve svém volném čase fotím, skautuji, koukám na seriály, vařím a také trávím čas s kamarády a rodinou. Studuji střední zdravotnickou školu, obor praktická sestra. Na závěr bych řekla, že jsem starostlivá, vnímavá a trpělivá.

+420 702 915 862

Ignaczak@zdrskolafm.cz

Adéla Rechtenbergová

Zdravotník | Sosolky

Studuji farmacii v Brně. Od mala jsem se aktivně věnovala jezdectví, teď už ale mezi mé koníčky patří především skaut a můj nejdražší psík. V zimě jezdím na prkně a pracuji jako instruktorka v lyžařské škole. Jinak bývám celkem pozivně naladěná, nepohrdnu dobrým (sladkým) jídlem a kvalitní zábavou (čti memes).

+420 739 077 480

adelarech@seznam.cz

Tomáš „Světlo“ Svoboda

Bizoni

Zdravím, jsem optimistický úsměvavý klučina, co obdivuje krásy přírody. Ve volném čase praktikuji birdwatching (pozorování ptáků), toulky po horách, čtení knížek nebo, jako mí Bizoni, se věnují počítačovým hrám.

svetlo@skaut.cz

Denisa Tomančáková

Sosolky

Ahoj, jmenuji se Denča a momentálně studuji střední školu v Havířově obor pedagogické lyceum, kterému bych se nadále chtěla věnovat a stát se paní učitelkou. Do skautu chodím už 13 rokem a vedu skupinku Sasanek. Mimo to pracuji jako letní animátor a ráda chodím s veselou partou na východy a západy slunce.

+420 739 926 333

denisa.tomancakova2@gmail.com

Vladana Urbancová

Kronikářka | Sirény

Ahoj, jmenuji se Vlaďka a od svých sedmi let skautuji. Právě studuji na střední odborné škole obor Ortoticko- protetický technik. Jsem velmi akční a kreativní člověk, mnohdy srším velmi zajímavými nápady. 😃 Kromě skautingu ráda jezdím na kole nebo bruslích (jakýchkoliv). Mějte se krásně!❤️

+420 725 653 653

vl.urbancova@seznam.cz